לימודי רפואה סינית, שיאצו, טווינה ועיסוי. לפרטים והרשמה : ת“א: 03-6815996, חיפה: 04-8720492
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 
 

מחלות וטיפולים

 
שיטת האיזון    

שיטת האיזון Balance method - היא שיטה שפותחה על ידי ד"ר טאן. דר טאן, מטפל בעל שם עולמי, פיתח שיטת דיקור ייחודית השונה מהדיקור הסיני הנהוג ב TCM. דר טאן טוען, שהדיקור הסיני המקובל כיום בעולם, אינו מדויק מכיוון שהוא נוצר עם המהפכה הקומוניסטית , והותאם לפי רפואת הצמחים ולא על פי עקרונות הדיקור. דר טאן טוען שבקלאסיקות הסיניות נאמר על הדיקור: LI GAN KIAN YING. מקל אשר עומד בשמש עושה צל מיידי על האדמה. כל פעם שמבצעים דיקור התוצאה צריכה להיות מידית כמו שהצל מטיל על האדמה. דר טאן טוען שתופעה טבעית בדיקור היא שכל מחט יוצרת השפעה בתוך שניות, אם הולכים לפי החוקיות של הדיקור הסיני.

 
פתופיזיולוגיות וטיפולים של הטחול     מרידיאן הטחול

חיבור מפורט ומקיף על פתופיזיולוגיות וטיפולים של הטחול, לרבות נקודות דיקור רלבנטיות, צמחים מתאימים וקישורים לצורך הרחבה והעמקה. מאמר זה הינו חלק מסידרת מאמרים המופיעים תחת הקטגוריה: דיקור - פתולוגיות וסינדרומים. כל מאמר סוקר באופן מפורט ביותר את הפתופיזיולוגיות הנפוצות והטיפולים המקובלים בשיטות השונות ברפואה הסינית. רציתם ג´יובאני בחינם? קבלתם הרבה יותר!

 
פתופיזיולוגיות וטיפולים של הריאות     מרידיאן הריאה

חיבור מפורט ומקיף על פתופיזיולוגיות וטיפולים של הריאות, לרבות נקודות דיקור רלבנטיות, צמחים מתאימים וקישורים לצורך הרחבה והעמקה.

 
פתופיזיולוגיות וטיפולים של הכליות     מרידיאן הכליה

חיבור מפורט ומקיף על פתופיזיולוגיות וטיפולים של הכליות, לרבות נקודות דיקור רלבנטיות, צמחים מתאימים וקישורים לצורך הרחבה והעמקה.

 
פתופיזיולוגיות וטיפולים של הלב     מרידיאן הלב

חיבור מפורט ומקיף על פתופיזיולוגיות וטיפולים של הלב, לרבות נקודות דיקור רלבנטיות, צמחים מתאימים וקישורים לצורך הרחבה והעמקה.

 
פתופיזיולוגיות וטיפולים של הכבד     מרידיאן הכבד

חיבור מפורט ומקיף על פתופיזיולוגיות וטיפולים של הכבד, לרבות נקודות דיקור רלבנטיות, צמחים מתאימים וקישורים לצורך הרחבה והעמקה.

 
פתופיזיולוגיות וטיפולים של הקיבה     מרידיאן הקיבה

חיבור מפורט ומקיף על פתופיזיולוגיות וטיפולים של הקיבה, לרבות נקודות דיקור רלבנטיות, צמחים מתאימים וקישורים לצורך הרחבה והעמקה.

 
פתופיזיולוגיות וטיפולים של כיס המרה     מרידיאן כיס המרה

חיבור מפורט ומקיף על פתופיזיולוגיות וטיפולים של כיס המרה, לרבות נקודות דיקור רלבנטיות, צמחים מתאימים וקישורים לצורך הרחבה והעמקה.

 
פתופיזיולוגיות וטיפולים של שלפוחית השתן     מרידיאן שלפוחית השתן

חיבור מפורט ומקיף על פתופיזיולוגיות וטיפולים של שלפוחית השתן, לרבות נקודות דיקור רלבנטיות, צמחים מתאימים וקישורים לצורך הרחבה והעמקה.

 
פתופיזיולוגיות וטיפולים של המעי הדק     מרידיאן המעי הדק

חיבור מפורט ומקיף על פתופיזיולוגיות וטיפולים של המעי הדק, לרבות נקודות דיקור רלבנטיות, צמחים מתאימים וקישורים לצורך הרחבה והעמקה.

 
פתופיזיולוגיות וטיפולים של המעי הגס     מרידיאן המעי הגס

חיבור מפורט ומקיף על פתופיזיולוגיות וטיפולים של המעי הגס, לרבות נקודות דיקור רלבנטיות, צמחים מתאימים וקישורים לצורך הרחבה והעמקה.

 
פתופיזיולוגיות וטיפולים של התלת מחמם     מרידיאן התלת מחמם

חיבור מפורט ומקיף על פתופיזיולוגיות וטיפולים של התלת מחמם, לרבות נקודות דיקור רלבנטיות, צמחים מתאימים וקישורים לצורך הרחבה והעמקה.

 
 
 
תוכן מקצועי
   
הכנה למבחנים
תזונה סינית
צמחים
דיקור סיני
מקצועות המגע
גוף נפש
מידע קליני
ילדים
נשים
לימודי המשך
השמה מקצועית
פורום רפואה סינית
תמורות בקהילה
מדריך מטפלים
תמורות חדשות
אודות תמורות
 
 
לימודים בתמורות
 
:שם מלא  
:טלפון
:מייל
:תחום
:איזור
 
שלח

 
 
   
   
Copyright © 2022 Tmurot. v12.15.10
בניית אתר ו אחסון אתר: ווב דאטה קום  |  עיצוב אתר: ליעד שר  |  שיווק באינטרנט - דייז