לימודי רפואה סינית, שיאצו, טווינה ועיסוי. לפרטים והרשמה : ת“א: 03-6815996, חיפה: 04-8720492
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 
 

לימודי המשך

 
קורס רפואה סינית לילדים     רפואה סינית בתינוקות ובילדים

קורס התמחות ייחודי לטיפול בילדים המשלב פרקטיקה קלינית ברפואה סינית וקונבנציונאלית מתקיים בשיתוף בין המרפאה המשלימה לילדים במרכז הרפואי וולפסון ותמורות. הדרישה ההולכת וגוברת מצד הורים למטפלים איכותיים עם הכשרה איכותית פותחת כאן אפשרות לרכישת יידע מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. השילוב בין תמורות ובית החולים וולפסון מאפשר למטפל הבנה מעמיקה ביותר בשילוב בין הרפואה הסינית והקונבנציונאלית.

 
קורס נוירו-פסיכיאטריה למטפלים ברפואה סינית    

קורס השתלמות ייחודי לטיפול בתחום הנוירולוגיה והפסיכיאטריה המשלב פרקטיקה קלינית ברפואה סינית וקונבנציונאלית. הקורס מיועד למטפלים המעוניינים לטפל במבוגרים עם הפרעות למידה, הפרעות קשב והתארגנות, בעיות במצבי רוח ומחלות נוירולוגיות שונות כמו שיקום מתאונות, מחלות ניווניות ועוד. הדרישה ההולכת וגוברת מצד מרפאות ומחלקות בתי חולים למטפלים עם הכשרה איכותית פותחת כאן אפשרות לרכישת יידע מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

 
שיאצו     טיפול בשיאצו

קורס השתלמות 'בשיאצו' לבוגרים העוסק בבעיות נפוצות הקשורות לגב תחתון, צוואר , וברכיים. קורס השתלמות המעניק כלים הכוללים התייחסות לצד הביו מכני, לצד האנרגטי והשילוב ביניהם. הקורס מתמקד בפתולוגיות כרוניות שכיחות של מערכת השלד והשרירים.

 
סדנאות העשרה לאסיסטנטים    

מידע הכולל פירוט השתלמויות לאסיסטנטים ולמתעניינים חיצוניים בתחומים מגוונים כמו 'סדנת איכות ומגע' , רייקי, שיפור איכות המגע, משיאצו לקונטקט ועוד. הסדנאות מיועדות להעשרה, התפתחות אישית והעמקת היכולת הטיפולית. הכנסו ורשמו ביומנכם.

 
מסלול הסמכה לטווינה מומחה בתמורות     טיפול בסין

ככל שנה, גם השנה ניתנת ההזדמנות לבוגרים להשלים את לימודי הטווינה שלהם להסמכה מלאה. תכנית זו מאפשרת העמקה והבנת הכלים הקליניים בתחום הטווינה - הפיזיותרפיה הסינית. החל מהשנה יש לנו הפתעה עבורכם בתוכנית הלימודים.

 
קורס עיסוי     עיסוי אינטגרטיבי וטיפולי ספא

מסלול לימודי העיסוי בתמורות הוא מסלול ייחודי הכולל קורס ללימודי עיסוי שוודי, קורס עיסוי רקמות עמוק וקורס עיסוי רפואי . ניתן דגש על שילוב נכון של כל הטכניקות לעיסוי איכותי ובריא.

 
השתלמויות בסין ולימודי המשך ברפואה סינית וטווינא     לימודי המשך באווירה אחרת

הסכם הידידות אשר נרקם בין האוניברסיטה בסין לתמורות יאפשר לקיים השתלמויות בבית החולים האוניברסיטאי במגוון התמחויות. בנוסף, תמורות מציעה אפשרות ללימודי המשך לתואר שני בסין. לאחר בדיקה מעמיקה נבנתה תוכנית השתלמות התואמת את צרכיו של הסטודנט הישראלי. ההשתלמות מתקיימת תוך ליווי מורה של תמורות- רונן פרוים החי במקום ומשלים לימודים לתואר שני ב רפואה סינית.

 
מכתב למנויים - הכנה למבחנים ברפואה סינית ומערבית     לימודים ברמה אקדמאית

תמורות השיקה מנוע איכותי וחווייתי של מבחני הכנה לבחינות של המרכז. מבחני ההכנה נערכים און-ליין, וניתן ללמוד מהם רבות על הרפואה הסינית. ממנוע זה יכולים ליהנות כל משתמשי הרשת, אך בעיקר תלמידי הרפואה הסינית. בכתבה זו כלול גם מכתב הכולל פנייה לכלל המנויים. מנוע זה יכול לשמש גם מטפלים וסטודנטים מעולם השיאצו, הנטורופתיה, סיעוד ורפואה, המעוניינים לתרגל עצמם לידע כללי ולקראת בחינות.

 
מידע ומצגות כהכנה לבחינות האיגוד הארציות ברפואה סינית 16    

צוות תמורות מברך בהצלחה את המועמדים לבחינות האיגוד הארציות ברפואה סינית ועושה כל מאמץ על מנת שהלמידה תהיה יעילה ומהנה. מאמר זה מפרט מידע בדבר מפגשי ההכנה למבחנים הארציים ומקשר אתכם למצגות ברפואה מערבית, רפואה סינית דיקור סיני ולמבחני תרגול.

 
קורס מלוות לידה בשיאצו    

תמורות פותחת מסלול התמחות למטפלות שיאצו המעוניינות להכשיר עצמן בליווי לידה. מסלול ההכשרה כולל ידע עיוני ומעשי מעמיק, לרבות תכנית התמחות נרחבת בחדרי לידה בבית החולים וולפסון.פרטים בכתבה זו.

 
נסיעה לסין לבוגרי טווינה ורפואה סינית    

אנו שמחים להציג את הפרטים לגבי נסיעת לימוד וחוויה בסין. ההתנסות מיועדת לבוגרי מסלול רפואה סינית ו/או לבוגרי המסלול לטווינה מכל בתי הספר. הנסיעה משלבת את חווית סין עם לימוד מעמיק של הנושאים הנבחרים. במהלך ההשתלמות נתחלק לקבוצות קטנות המלוות ברופא ומתרגם ונשתתף באופן פעיל בצפיה, טיפול ולמידה בבית החולים האוניברסיטאי ובשיתוף עם הצוות הרפואי והאקדמי של בתי החולים בשנחאי. הנסיעה לסין היא חוויה אדירה המשלבת את הרצינות והיסודיות של תמורות עם הכלים והיתרונות שניתנים להשגה אך ורק בסין. כנסו לכתבה לקבלת כל הפרטים!

 
קורס שיאצו - התמחות בילדים למטפלי שיאצו וטווינא     הטיפול בילדים באמצעות שיאצו

טיפול בילדים הוא טיפול ייחודי ושונה מזה של המבוגרים, הן בשל התקשורת השונה עימם והן בשל הבעיות המיוחדות המאפיינות את התפתחותם. מאמר זה מפרט את מסלול ההתמחות בילדים במסגרת לימודי שנה שנייה ושלישית בשיאצו הכולל לימודים תיאורטיים ומעשיים, דיונים קליניים, ביקור במרפאה המשלימה בבית החולים וולפסון, התנסות על ילדים עם צרכים מיוחדים והכשרה כיצד להנחות סדנאות בגנים ובתי ספר.

 
מסלול רפואה סינית לרופאים     דיקור סיני בוטרינריה

הצעת החוק לרישוי ברפואה סינית מעלה כי רופאים יצטרכו לעבור הכשרה ולעמוד בתנאים, היקף והכשרה דומה לזו של לא רופאים, למעט פטורים הנובעים מעצם הכשרתם הקודמת. לכן, תכנית הלימודים במסלול רפואה סינית לרופאים נושאת אופי אינטגרטיבי. לאורך כל המסלול נלמדים תחומים שונים בחפיפה (פיזיולוגיה וגישות אבחנה בשילוב עם צמחים, או הטיפול הפרמקולוגי הסיני באינטראקציה עם מערבי, למשל). רופאים המצטרפים לתכנית הלימודים המלאה יזכו לפטור (מנוכחות ומתשלום) בפרקים החופפים את התכנים שלמדו בעבר.

 
הנחיות למידה לקראת המבחן המסכם ברפואה מערבית    

הנחיות מפורטות כיצד להתכונן למבחן המסכם ברפואה מערבית

 
תקצירי הקורסים הנלמדים במסלול לימודי רפואה סינית לרופאים     דיקור סיני

בהתאם להצעת החוק לרישוי ברפואה סינית רופאים יעמדו בלימודים לימודים בתחומי הרפואה הסינית השונים. התכנית כוללת יסודות בפילוסופיה רפואית ופיזיולוגיה על פי הרפואה הסינית המסורתית, שיטות דיקור וצמחי מרפא וטכניקות מגע לטיפול ולאבחון. רופאים המצטרפים לתכנית הלימודים המלאה יזכו לפטור (מנוכחות ומתשלום) בפרקים החופפים את התכנים שלמדו בעבר.

 
סדנת השתלמות לתלמידי שנה ב-ג ובוגרים בשיאצו צווארי    

סדנת השתלמות לתלמידי שנה ב-ג ובוגרים בשיאצו צווארי. בסדנא נעסוק בטכניקות טיפול צוואריות מתקדמות ובשילוב בין הטיפול בגב העליון לצוואר כחלק ממערך טיפולי שלם. כמו כן נחזור על טכניקות שנלמדו בשנה ב' בעין- החורש.

 
סדנאות לאסיסטנטים, לקהל התלמידים והבוגרים     שיאצו

תמורות שמחה לבשר על קיומן של שתי סדנאות המיועדות לאסיסטנטים, כלל התלמידים והבוגרים. סדנא אחת מתמקדת בטכניקות טיפול צוואריות מקדמות והיא מועברת על ידי גיורא ליכט. הסדנא השניה מתמקדת בפילוסופיה הסינית ובהשלכותיה המעשיות על הרפואה הסינית והיא מועברת על ידי דניאל דוגון.

 
קורסי בחירה לתלמידי המסלול ל לימודי רפואה סינית    

פירוט נושאי בחירה ונהלים עבור תלמידי המסלול ללימודי רפואה סינית, נכון לשנת תס"ע 2010

 
הכשרת חונכים להעצמת הישגים ודימוי עצמי עבור ילדים ונוער     חונכות להעצמת הילד

מחזור נוסף של קורס חונכות להעצמת הילד נפתח במהלך דצמבר. הקורס מכשיר את משתתפיו כיצד לשפר את ההישגים והמוטיבציה בקרב ילדי בתי ספר, תוך שיפור הדימוי העצמי. הקורס מתמקד בהוראה ייחודית במתמטיקה לילד, דבר שנחשב עבורו חוויה מתקנת וסימן דרך להצלחה. המעוניינים מוזמנים להירשם לקורס. ההשתתפות ללא תשלום!

 
נסיעת השתלמות לסין    

כתבה המפרטת את מטרות ההשתלמות בסין והיחודיות של מסלול הלימודים והעשרה במרכז האוניברסיטאי הגדול בהאנג-ג'ו.

 
דף עמדה על מבחנים ארציים ועל תואר אקדמי לרפואה סינית    

בשנים האחרונות מבוצעים שני תהליכים מקבילים, אך בלתי תלויים זה בזה, במישור הסדרת הרפואה המשלימה ככלל והרפואה הסינית כפרט: תהליך רישוי ותהליך אקדמיזציה. כתבה זו עוסקת בדף העמדה של בית ספר תמורות לגבי חיוניות המבחנים הארציים ולגבי מטרות האקדמיזציה. דף עמדה זה מסביר את חשיבות המבחנים, מתייחס לבתי הספר שמתעלמים מהם ומסביר את ההבדל בין רישוי לבין הכרה אקדמית.

 
צי-קונג, תורת בריאות עתיקה    

הצ'י-קונג הינה אם תורות הלחימה מהמזרח: טאי-צ'י, אייקידו, קונג-פו ואחרות. תרגילי הצ'י-קונג משלבים נשימות עמוקות עם תנועות רכות ונעימות, שאינן כרוכות במאמץ, באופן התורם מיד לתחושה מופלאה של שחרור הגוף והנפש. קורס בצ'י-קונג מהווה קורס בסיסי חווייתי, המאפשר חשיפה של המשתתפים לענף התנועתי של ה רפואה הסינית ונותן הזדמנות ללמוד ולחוות את יסודות הטיפול בתנועה.

 
קורס התמחות ברפלקסולוגיה למרפאים ברפואה סינית    

מידע על קורס התמחות ברפלקסולוגיה למרפאים ברפואה סינית . הקורס מיועד למטפלים ברפואה סינית מכל מוסד לימודים וכן לבוגרי המסלול המשולב לשיאצו - טווינא בתמורות. קורס זה מאפשר אינטגרציה בין גישות אבחנתיות וטיפוליות ברפלקסולוגיה וברפואה סינית, משפר את היכולת הקלינית של המטפל ומעניק לו תעודה מוכרת בתחום.

 
ערב מבוא לקורס עיסוי    

הערב הפתוח בתמורות יכלול הרצאה חוויתית, התנסות טיפולית, פגישה עם צוות ההדרכה ויעוץ מקצועי אישי. הערב יועבר בהנחיית יוני ויסקינד בתל אביב ושאול בירמן בחיפה, מומחים לעיסוי משולב, שיטות הטיפול במגע המזרחי ולטווינא ועל ידי גיורא ליכט, מיסד ומנהל מכללת תמורות. בואו להכיר אותנו.

 
הזמנה לסדנת איכות המגע    

כמטפלים וכסטודנטים לשיאצו אנו רוכשים ידע רב ומקבלים מגוון רב של כלים וטכניקות. במהלך המסע שלנו אנו מגלים כי השיאצו יוצר מפגש סובייקטיבי, מלא בהתרחשויות בתחושות ואינטואיציות, מחשבות הרגשות ורגשות. סדנת איכות המגע נועדה לתת מענה ותשומת לב למרחב הזה בו נוצר המפגש. במהלך הסדנה ניווכח יחד במפגש ובאינטראקציה בין המטפל והמטופל כמפגש מרתק ומלא עניין.

 
קורס שיאצו על מיטת טיפולים    

קורס שנועד להעניק למטפלים טכניקות המאפשרות טיפולי שיאצו על מיטות טיפולים. מתאים למטפלים הנוטים לסבול מבעיות ברכיים, בעיות גב, או אילו המעוניינים לשלב טכניקות נוספות כגון טווינא. הקורס מתאים גם למטפלים אשר בוחרים לעבוד בקופות החולים. הקורס נמשך ארבעה מפגשים בני 5 שעות לימוד ומועבר בדרך של הדגמה ותרגול הטכניקות.

 
למה כדאי לסטודנט לשיאצו/טווינא לקבל מלגה ללימודי יועץ תזונה על פי הרפואה הסינית    

תמורות מאמינה שמטפל בשיאצו הוא מטפל רב תחומי. הוא לא רק מעניק טיפולי מגע בהתאם לצרכי המטופל, אלא גם מייעץ לאורח חיים בריא, ברוח הגישה הטיפולית של הרפואה הסינית. על כן, תמורות מעניקה לכל סטודנט בשיאצו, מלגה ללא כל תשלום נוסף ללימודי תזונה, המאפשרת להרחיב את היכולות הטיפוליות למעמד יועץ תזונה

 
 
 
תוכן מקצועי
   
הכנה למבחנים
תזונה סינית
צמחים
דיקור סיני
מקצועות המגע
גוף נפש
מידע קליני
ילדים
נשים
לימודי המשך
השמה מקצועית
פורום רפואה סינית
תמורות בקהילה
מדריך מטפלים
תמורות חדשות
אודות תמורות
 
 
לימודים בתמורות
 
:שם מלא  
:טלפון
:מייל
:תחום
:איזור
 
שלח

 
 
   
   
Copyright © 2024 Tmurot. v12.15.10
בניית אתר ו אחסון אתר: ווב דאטה קום  |  עיצוב אתר: ליעד שר  |  שיווק באינטרנט - דייז