לימודי רפואה סינית, שיאצו, טווינה ועיסוי. לפרטים והרשמה : ת“א: 03-6815996, חיפה: 04-8720492
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 
 

קליניקה טיפולית

 
הקליניקה המשולבת של תמורות ברפואה סינית - דף מידע     תשאול על ידי רופא

הקליניקה המשולבת של תמורות פועלת, באיכות גבוהה ובמחירים סמליים, בימי השבוע השונים. הקליניקה כוללת מטפלים ברפואה סינית, דיקור, תזונה, צמחי מרפא, שיאצו וטווינה. בשל מתכונתה האקדמאית מוקדש לכל מטופל זמן דיון ו'סיעור מוחות' בין המטפלים במגוון השיטות השונות. מאמר זה מסביר את פעילות הקליניקה השוטפת בחיפה ובת"א ואת התנאים הדרושים להשגת ההצלחה המרבית. כמו כן מעלה המאמר נוהלי פנייה וקביעת תורים.

 
כיצד בוחרים מטפל בדיוק לך    

איך בוחרים מטפל מתאים? קיים קושי לבחור רופא טוב, לא כל שכן מטפל בתחום פחות מוכר. אז מה עושים? להלן מספר הצעות…

 
חוק העיסוק באקופונקטורה     דיקור בכף היד

הצעת חוק לעיסוק בדיקור עברה בקריאה ראשונה בכנסת. על פי קצב העבודה והרצינות לה מתייחסים במשרד הבריאות, ניתן היה להניח שהחוק יושלם זה מכבר. הצעת חוק זו מהווה תשתית לכל שיטות הרפואה המשלימה האחרות ושמה לראשונה סדר בהגדרות של רישוי עיסוק, מבחנים ארציים, הכרה בלימודים קודמים, אתיקה ומשפט ועוד. יחד עם זאת, מספר סעיפים בהצעה מעוררים מחלוקות וסיבוכים מסוימים ולכן עקבו את סיום החקיקה. מאמר זה מתייחס ללשון החוק ומציג פרשנות רלבנטית.

 
טפסים למטפלים (גם באנגלית) ברפואה סינית ומשלימה     מכתב הסכמה

קליניקה מאורגנת מכילה מספר טפסים חשובים. לנוחות המטפלים אנו מצרפים טפסים הניתנים להורדה, לעיצוב ולשינוי בהתאם לצרכים של כל מטפל בנפרד, לרבות טופס תשאול מעודכן באנגלית ויומן שינה שבועי למעקב. בין הטפסים טופס מכתב הסכמה המפרט נהלי עבודה בין המטופל לקליניקה, טופס קבלת מטופל שהוא טופס מערבי בעיקרו המצמצם אפשרויות לתביעה משפטית, טופס תשאול סיני מפורט, בדיקה פיזיקאלית וקביעת אסטרטגיה טיפולית, טפסי תשאול לילדים, טפסי מעקב נוחים לשימוש וטופס המלצות תזונה למטופל.

 
שאלות ותשובות בנושא בחירת מטפל     התייעצות בקליניקה

שאלות ותשובות שהופיעו במהלך השנים בפורום המקצועי של תמורות, העוסקות בשאלה איך בוחרים מטפל, מזוויות שונות: שיטת הטיפול, הכשרה מקצועית, קשר עם הרופא המטפל ועוד…

 
עזרה ראשונה למצבי חירום - מצגת להורדה    

מצגת מפורטת וידידותית למשתמש אשר כוללת את כל המידע החיוני להצלת חיים במצבי חירום. המצגת בנויה באופן שמאפשר שימוש גם בזמן התקלות במצב הדורש התערבות מידית וכוללת נושאים שונים כמו עקרונות בהחייאה של מבוגרים וילדים, טיפול בתאונות ובשטפי דם, טיפול בתאונות ביתיות, בטיולים ובים, התמודדות עם מצבי חירום כמו התחשמלות, פרכוסים, סוכרת, טביעה, חנק, נזקי בעלי חיים ועוד.

 
 
 
תוכן מקצועי
   
הכנה למבחנים
תזונה סינית
צמחים
דיקור סיני
מקצועות המגע
גוף נפש
מידע קליני
ילדים
נשים
לימודי המשך
השמה מקצועית
פורום רפואה סינית
תמורות בקהילה
מדריך מטפלים
תמורות חדשות
אודות תמורות
 
 
לימודים בתמורות
 
:שם מלא  
:טלפון
:מייל
:תחום
:איזור
 
שלח

 
 
   
   
Copyright © 2024 Tmurot. v12.15.10
בניית אתר ו אחסון אתר: ווב דאטה קום  |  עיצוב אתר: ליעד שר  |  שיווק באינטרנט - דייז