לימודי רפואה סינית, שיאצו, טווינה ועיסוי. לפרטים והרשמה : ת“א: 03-6815996, חיפה: 04-8720492
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 
 

מרפאה משלימה

 
היחידה לנוירולוגיה ילדים - מרכז רפואי וולפסון     הטיפול המשפחתי

היחידה לנוירולוגית ילדים בבית חולים וולפסון מונה מספר מרפאות הפועלות בימים שונים: המרפאה הנוירולוגית, המרפאה המטבולית גנטית, מרפאה לנוירולוגיה טרום לידתית, מרפאה לחולי אפילפסיה קשים ומרפאה משלימה לילדים. מאמר זה מפרט את ימי הפעילות, צוות היחידה והמרפאות,והתחומים בהן כל מרפאה עוסקת בנפרד.

 
הייחודיות של המרפאה המשלימה לילדים בוולפסון     גם טיפול בצחוק

כיצד נוצר הבלבול בתוך עולם המושגים של הרפואה המשלימה? למה קיימת חוסר בהירות למי כדאי לפנות? האם תמיד ניתן לסמוך על מיון המבוצע במרפאה בבית חולים או בקופת חולים? מאמר זה דן בסוגיות אילו ואחרות ומבהיר את דרך פעילותה הייחודית של המרפאה המשלימה לילדים שבמסגרת היחידה הנוירולוגית התפתחותית של הילד בבית חולים וולפסון.

 
מודל העבודה במרפאה המשלימה לילדים בוולפסון     הגישה הסינית המשולבת

מאמר זה דן במודל העבודה במרפאה המשלימה לילדים בוולפסון. שיטת המיון על נוהליה והשיקולים המקצועיים והארגוניים, נוהל הפיקוח והבקרה הרפואיים, הדרך אותה עובר המטופל/ת החל מביקורו הראשון ועד סיום התהליך הטיפולי.

 
צוות מטפלי המרפאה המשלימה לילדים     עבודת צוות משולבת

צוות המטפלים במרפאה המשלימה לילדים בוולפסון מונה רופאים ומרפאים מתחומי הרפואה הסינית לגווניה וכולם בעלי וותק והכשרה בתחום הטיפול הנוירולוגי בילדים. בעמוד זה מפורטים שמות המטפלים ותפקידיהם.

 
דף מידע לפונה (למרפאה המשלימה לילדים)    

עמוד זה מפרט את המידע הנדרש לפונה לשירותי המרפאה המשלימה לילדים בוולפסון. בעמוד זה מפורטים נוהלי הזמנת תורים, נוהל קביעת תור לרופא נוירולוג ילדים ולמרפאה המשלימה, עלויות הטיפול, משך טיפול משוער ודרכים ליצירת קשר.

 
טיפול שיאצו בתינוקות     לשמח תינוק עם שיאצו

טיפול השיאצו בתינוקות משפר את רמת האנרגיה הכללית ובכך תורם לשיפור מערכת העיכול, הסדרת התיאבון, שיפור הנשימה, המוטוריקה הגסה והעדינה של התינוק. הטיפול יכול להיעשות ע'י האם והאב או כל מטפל אחר, הוא פשוט ויעיל. הנחיה קצרה של ההורה מאפשרת רצף טיפולים ארוך טווח. מאמר כולל הסברים ותמונות מפורטות ולכן משמש גם כעלון הדרכה להורים. מתאים לכל שעת פעילות ולניצול ושיפור איכות הזמן.

 
מכתב סיכום רפואי של ילד לדוגמא    

מכתב רפואי הוא מרכיב חיוני בתקשורת בין רופא למטפל ובין מטפל לרופא. לעתים נקבע שיתוף הפעולה בין השניים על פי אופן כתיבת המכתב הרפואי. במאמר זה אנו רואים תבנית למכתב רפואי מקיף אשר יזכה להערכתו של מקבל המכתב ויסייע לתכנית הטיפול בהמשך. מעבר לכך, למכתב הרפואי חשיבות מדיקו-לגאלית המתבקשת בימים אילו.

 
איך למצוא אותנו?    

כיצד להגיע למרפאה המשלימה לילדים במרכז הרפואי וולפסון והיכן אנו ממוקמים.

 
 
 
תוכן מקצועי
   
הכנה למבחנים
תזונה סינית
צמחים
דיקור סיני
מקצועות המגע
גוף נפש
מידע קליני
ילדים
נשים
לימודי המשך
השמה מקצועית
פורום רפואה סינית
תמורות בקהילה
מדריך מטפלים
תמורות חדשות
אודות תמורות
 
 
לימודים בתמורות
 
:שם מלא  
:טלפון
:מייל
:תחום
:איזור
 
שלח

 
 
   
   
Copyright © 2024 Tmurot. v12.15.10
בניית אתר ו אחסון אתר: ווב דאטה קום  |  עיצוב אתר: ליעד שר  |  שיווק באינטרנט - דייז