לימודי רפואה סינית, שיאצו, טווינה ועיסוי. לפרטים והרשמה : ת“א: 03-6815996, חיפה: 04-8720492
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 
 

תזונת הילד

 
שאלות ותשובות בנושא מוצרי חלב ותזונת ילדים     מגוון מוצרי חלב

לקראת חג השבועות אנו מרעננים את נושא 'מצורי חלב'. נושא זה ראוי להדיין בהיקף רב וממצה מהמוצג במאמר זה, ובכל זאת - קצת כדי לפוגג כמה מיתוסים. בין השאלות שניתן למצוא בפרק זה: פורמולות לתינוקות – על בסיס חלב או צמחיות? מתי ניתן להתחיל עם מוצרי חלב פרה? מה בין שיעול ליחתי לתזונה? ועוד…

 
הפרעות תזונה בילדים    

בסין העתיקה הפרעות התזונה היו אחת מ- 4 הבעיות החשובות בילדים, יחד עם אבעבועות, חצבת והתכווצויות חום. בעולם המערבי, מחלות אלו הפסיקו להיות מסוכנות, כתוצאה משיפור באיכות החיים והתפתחות הרפואה. במאמר זה מוצגות האבחנות הסיניות האפשריות, המאפיינים שלהן ונקודות דיקור עיקריות המשמשות לטיפול בהן.

 
הדיאטה הקטוגנית לטיפול באפילפסיה בילדים     תזונה קטוגנית

חלק מהמטופלים במרפאה לרפואה משלימה במחלקה נוירולוגית התפתחותית לילדים, הסובלים מהתקפי אפילפסיה קשים, נאלצים ליישם דיאטה קטוגנית כמרכיב חשוב בטיפול. הבנת מנגנון הפעולה של הדיאטה, והסברתו לילד (או המתבגר) המטופל יכול לסייע למטופל לעמוד בדיאטה לא פשוטה זו. מטרת מאמר זה, להציג מידע כללי בנושא הדיאטה הקטוגנית, למטפלים ברפואה משלימה, להורים ומטופלים. המאמר מקושר לנספח דוגמא למתכונים והצעת דרכים לשיפור שיתוף הפעולה של הילד.

 
עקרונות בתזונה והדרכתם לנוער    

המדע היום מאמת את מה שהסינים ותרבויות אחרות חשבו זה מכבר: לתזונה השפעה גדולה על הבריאות, מצב הרוח, יכולת למידה וריכוז והשגת הישגים שונים בחיים. עם זאת, לא צריך לשנות את אורח החיים באופן קיצוני. מספיק להיות מודעים לזמני ארוחות, הכללת יסודות המזון ועקרונות בסיסיים נוספים כדי להגיע להישגים יפים. מאמר זה סוקר את עקרונות התזונה החשובים ביותר באופן המתאים להדרכה של ילדים, נוער ואנשי חינוך.

 
התזונה למחלות מעי דלקתיות לפי הרפואה המשולבת והרפואה הסינית     תזונה מאוזנת ומתאימה

לתזונה חשיבות רבה בתהליך הריפוי של מחלות מעי דלקתיות. מחלות כמו קרוהן ואולצרטיב קוליטיס עלולות להוביל לתת תזונה המתבטאת באיבוד משקל ובנזקים נוספים. מאמר זה סוקר את שיטות התזונה המקובלות. תוספי תזונה וגישות להקלה וטיפול במחלה מורכבת זו.

 
איך נגרום לילד לאכול נכון?    

מילים רבות נכתבו על איך לאכול נכון. אבל מה לעשות והילד לא מוכן לאכול שום ירק שאינו קטצופ והלחם הכהה היחידי שיגע בו הוא לחם לבן עם הרבה נוטלה? מאמר זה מתמקד במסר ובחינוך הילד לאכול נכון וכן, בתיקון שגיאות עבר שהובילו את הילד לאכילה בררנית ולא בריאה.

 
 
 
תוכן מקצועי
   
הכנה למבחנים
תזונה סינית
צמחים
דיקור סיני
מקצועות המגע
גוף נפש
מידע קליני
ילדים
נשים
לימודי המשך
השמה מקצועית
פורום רפואה סינית
תמורות בקהילה
מדריך מטפלים
תמורות חדשות
אודות תמורות
 
 
לימודים בתמורות
 
:שם מלא  
:טלפון
:מייל
:תחום
:איזור
 
שלח

 
 
   
   
Copyright © 2024 Tmurot. v12.15.10
בניית אתר ו אחסון אתר: ווב דאטה קום  |  עיצוב אתר: ליעד שר  |  שיווק באינטרנט - דייז