לימודי רפואה סינית, שיאצו, טווינה ועיסוי. לפרטים והרשמה : ת“א: 03-6815996, חיפה: 04-8720492
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 
 

פורמולות ותזונה

 
שילוב פורמולות ומזונות על פי 18 הקטגוריות - מבוא    

הדרך הטובה ביותר לספוג פורמולת צמחים היא לקחת אותה בצורת הכנתה הקלאסית: או כמרתח של צמחים נאים או כ´מרק´ של אבקת צמחים. עם זאת, הטעם והריח של צמחים רבים מקשה על המטופלים רבים. מאמר זה דן בדרכים הקלאסיות לשילוב צמחי מרפא עם מזונות ובסוגי המזונות שמומלץ להימנע מהם בעת לקיחת פורמולות צמחים. מאמר הפתיחה נותן כלים מעשיים כיצד להנחות את המטופל וכיצד להרכיב המלצות תזונה נכונות.

 
אופן השימוש בצמחי מרפא במרפאה המשלימה לרפואה סינית לילדים בוולפסון     צמחי מרפא ברפואה הסינית

מאמר זה מפרט את מערכת השיקולים המלווה את המטפל בדרכו לתת פורמולת צמחים על פי הרפואה הסינית למטופליו. המאמר מתייחס להיבטים כמו האם לבחור במודיפיקציה או בפורמולת פטנט, כיצד נקבע מינונים, למשך כמה זמן ניתן את הפורמולה, מה קורה אם המטופל לא מגיב טוב לפורמולה, ומה לעשות אם המטופל פשוט לא אוהב אותה? איך לתדרך מטופל ומתי נחליט להפסיק את הפורמולה.

 
מבוא להכנת פורמולות סיניות     כד לבישול צמחים

הרפואה הסינית כוללת אלפי פורמולות המאורגנות לפי קטגוריות שונות. בכל פורמולה קיימת היררכיה המקנה לפורמולה את תפקודיה. הכנת הצמחים הבודדים והפורמולות נגזרת לפי סוג הטיפול, היענות המטופל, יכולת מיצוי החומרים הפעילים ושיקולי עלות תועלת. מאמר זה עוסק באופן הכנת הפורמולות ודרך השימוש בהן.

 
פורמולות צמחים לשחרור חיצוני     מרק דלעת לשילוב עם פורמולות לשחרור חיצוני

הדרך הטובה ביותר לספוג פורמולת צמחים היא לקחת אותה בצורת הכנתה הקלאסית: או כמרתח של צמחים נאים או כ´מרק´ של אבקת צמחים. עם זאת, הטעם והריח של צמחים רבים מקשה על המטופלים רבים. מאמר זה דן בדרכים הקלאסיות לשילוב צמחי מרפא עם מזונות ובסוגי המזונות שמומלץ להימנע מהם בעת לקיחת פורמולות צמחים. מאמר זה מתמקד בפורמולות לשחרור מצבים חיצוניים.

 
פורמולות צמחים מטהרות חום     גלידת יוגורט לשילוב עם פורמולות לסילוק חום

הדרך הטובה ביותר לספוג פורמולת צמחים היא לקחת אותה בצורת הכנתה הקלאסית: או כמרתח של צמחים נאים או כ´מרק´ של אבקת צמחים. עם זאת, הטעם והריח של צמחים רבים מקשה על המטופלים רבים. מאמר זה דן בדרכים הקלאסיות לשילוב צמחי מרפא עם מזונות ובסוגי המזונות שמומלץ להימנע מהם בעת לקיחת פורמולות צמחים. מאמר זה מתמקד בפורמולות טיהור וסילוק חום חיצוני או פנימי.

 
פורמולות צמחים לסילוק לחות     מיץ פאפיה לשילוב עם פורמולות לסילוק לחות

הדרך הטובה ביותר לספוג פורמולת צמחים היא לקחת אותה בצורת הכנתה הקלאסית: או כמרתח של צמחים נאים או כ´מרק´ של אבקת צמחים. עם זאת, הטעם והריח של צמחים רבים מקשה על המטופלים רבים. מאמר זה דן בדרכים הקלאסיות לשילוב צמחי מרפא עם מזונות ובסוגי המזונות שמומלץ להימנע מהם בעת לקיחת פורמולות צמחים. מאמר זה מתמקד בפורמולות למקרים של עודף לחות המשולבת במצבי קור או חום .

 
פורמולות צמחים מחזקות צ´י, דם או ג´ינג     צ´ילי לשילוב עם פורמולות מחזקות דם

הדרך הטובה ביותר לספוג פורמולת צמחים היא לקחת אותה בצורת הכנתה הקלאסית: או כמרתח של צמחים נאים או כ´מרק´ של אבקת צמחים. עם זאת, הטעם והריח של צמחים רבים מקשה על המטופלים רבים. מאמר זה דן בדרכים הקלאסיות לשילוב צמחי מרפא עם מזונות ובסוגי המזונות שמומלץ להימנע מהם בעת לקיחת פורמולות צמחים. מאמר זה מתמקד בפורמולות המחזקות צ´י, דם או ג´ינג .

 
פורמולות לטיפול ביובש או חסר יין     פטריות לשילוב עם פורמולות ללחלוח וחיזוק יין

הדרך הטובה ביותר לספוג פורמולת צמחים היא לקחת אותה בצורת הכנתה הקלאסית: או כמרתח של צמחים נאים או כ´מרק´ של אבקת צמחים. עם זאת, הטעם והריח של צמחים רבים מקשה על המטופלים רבים. מאמר זה דן בדרכים הקלאסיות לשילוב צמחי מרפא עם מזונות ובסוגי המזונות שמומלץ להימנע מהם בעת לקיחת פורמולות צמחים. מאמר זה מתמקד בפורמולות המלחלחות יובש או מחזקות יין .

 
פורמולות צמחים לטיפול בחסר יאנג     מרק שעועית לשילוב עם פורמולות מחזקות יאנג

הדרך הטובה ביותר לספוג פורמולת צמחים היא לקחת אותה בצורת הכנתה הקלאסית: או כמרתח של צמחים נאים או כ´מרק´ של אבקת צמחים. עם זאת, הטעם והריח של צמחים רבים מקשה על המטופלים רבים. מאמר זה דן בדרכים הקלאסיות לשילוב צמחי מרפא עם מזונות ובסוגי המזונות שמומלץ להימנע מהם בעת לקיחת פורמולות צמחים. מאמר זה מתמקד בפורמולות המחזקות יאנג .

 
פורמולות צמחים לוויסות צ´י דם או ליחה או קור מעודף     מיץ ענבים לשילוב עם פורמולות לוויסות צ´י

הדרך הטובה ביותר לספוג פורמולת צמחים היא לקחת אותה בצורת הכנתה הקלאסית: או כמרתח של צמחים נאים או כ´מרק´ של אבקת צמחים. עם זאת, הטעם והריח של צמחים רבים מקשה על המטופלים רבים. מאמר זה דן בדרכים הקלאסיות לשילוב צמחי מרפא עם מזונות ובסוגי המזונות שמומלץ להימנע מהם בעת לקיחת פורמולות צמחים. מאמר זה מתמקד בפורמולות שנועדו לפתיחת סטגנציות צ´י, דם, ליחה או קור הנובע מעודף .

 
פורמולות צמחים לסילוק רוח פנימית ופתיחת נקבים     פטריות שחורות לשילוב עם פורמולות לסילוק רוח פנימית

הדרך הטובה ביותר לספוג פורמולת צמחים היא לקחת אותה בצורת הכנתה הקלאסית: או כמרתח של צמחים נאים או כ´מרק´ של אבקת צמחים. עם זאת, הטעם והריח של צמחים רבים מקשה על המטופלים רבים. מאמר זה דן בדרכים הקלאסיות לשילוב צמחי מרפא עם מזונות ובסוגי המזונות שמומלץ להימנע מהם בעת לקיחת פורמולות צמחים. מאמר זה מתמקד בפורמולות המסלקות רוח פנימית או בכאילו הפותחות נקבים .

 
פורמולות צמחים לטיפול בליחה וברטנציה של מזון     פלפל ירוק לשילוב עם פורמולות לסילוק רטנציות מזון

הדרך הטובה ביותר לספוג פורמולת צמחים היא לקחת אותה בצורת הכנתה הקלאסית: או כמרתח של צמחים נאים או כ´מרק´ של אבקת צמחים. עם זאת, הטעם והריח של צמחים רבים מקשה על המטופלים רבים. מאמר זה דן בדרכים הקלאסיות לשילוב צמחי מרפא עם מזונות ובסוגי המזונות שמומלץ להימנע מהם בעת לקיחת פורמולות צמחים. מאמר זה מתמקד בפורמולות המטפלות בבעיות ליחה או בסטגנציה של מזון .

 
 
 
תוכן מקצועי
   
הכנה למבחנים
תזונה סינית
צמחים
דיקור סיני
מקצועות המגע
גוף נפש
מידע קליני
ילדים
נשים
לימודי המשך
השמה מקצועית
פורום רפואה סינית
תמורות בקהילה
מדריך מטפלים
תמורות חדשות
אודות תמורות
 
 
לימודים בתמורות
 
:שם מלא  
:טלפון
:מייל
:תחום
:איזור
 
שלח

 
 
   
   
Copyright © 2024 Tmurot. v12.15.10
בניית אתר ו אחסון אתר: ווב דאטה קום  |  עיצוב אתר: ליעד שר  |  שיווק באינטרנט - דייז